امروز : پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

نماینده ولی فقیه در استان گیلان:

حوزه و دانشگاه ذخایر و منشأ سعادت جامعه هستند

ساحل خبر | نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تأکید بر لزوم بهره گیری از توانمندی و ظرفیت حوزه و دانشگاه، گفت: حوزه و دانشگاه ذخایر و منشأ سعادت جامعه هستند.
حوزه و دانشگاه ذخایر و منشأ سعادت جامعه هستند
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۱:۱۳ |
کد خبر : ۱۴۵ |
انتخاب سردبیر

آیت الله رسول فلاحتی در همایش تشکل های دانشجویی گیلان در سالن اجتماعات مصلای امام خمینی (ره) رشت با بیان اینکه مشکلات صنفی دانشجویان در بخش های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی انتخابات نمایندگان که به جای وظایف خود عزل و نصب می کنند و سایر موارد از دغدغه همه ما است، اظهار کرد: هرجایی که نقد صورت گیرد باید راهکار نیز ارائه شود و تخریب کردن با نقد متفاوت است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه هر مدیری که در بخش های مختلف فرهنگی و علمی مسئولیتی بر عهده دارد باید سعه صدر و گوشی شنوا داشته باشد، افزود: دانشجویان ذخایر ملت هستند و دانشجو باید سیاست بداند ولی سیاست زده نباشد.

وی تصریح کرد: دشمن برای اعمال نیرنگ خود را در اقشار و بخش هایی از جامعه اعمال می کند که از سیاست اطلاعی نداشته و آگاهی لازم از مسائل روز جامعه خود را نداشته باشد.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه براساس بیانات امام راحل، منشأ سعادت و مشکلات جامعه از دانشگاه و حوزه است، افزود: بینش و اندیشه سیاسی با هر گرایشی خطرناک نیست و در عین حال اختلاف سلیقه، اندیشه و بینش سیاسی نباید منجر به هر اقدام و رفتاری خارج از خطوط انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر اهمیت محیط زیست و مشکل اشتغال جوانان در استان گیلان، بیان کرد: در تلاشیم با رصد بر دو نهاد حوزه و دانشگاه از این دو ظرفیت در بخش های مختلف جامعه استفاده کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

یادداشت ها

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian