امروز : سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

نماینده ولی فقیه در مازندران:

روحانیت سنگربان دین و اسلام است

ساحل خبر | نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: روحانیت همواره در طول تاریخی سنگربان محکم دین و ارزش های اخلاقی و اسلامی در جامعه بوده است.
روحانیت سنگربان دین و اسلام است
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۱:۰۹ |
کد خبر : ۱۴۳ |
انتخاب سردبیر

حجت الاسلام محمدباقر لائینی در نشست با جانشین سازمان حفظ آثار و مشارکت های روحانیت در دفاع مقدس با اشاره به حضور شش هزار طلبه مازنددرانی در قم خواستار بهره گیری از ظرفیت آنان برای توسعه ارزش های دفاع مقدس، رشد فرهنگی جامعه شد.

وی با عنوان اینکه باید برای ساختن نسل انقلابی و پشتوانه سازی برای انقلاب از ظرفیت طلاب و روحانیون بهره گیری کرد ادامه داد:نقش روحانیت در حفظ و استحکام پایه های دینی باید برجسته شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر نقش برجسته روحانیت در دستیابی به قله های معنویت و اخلاق تلاش همه جانبه برای معرفی این برجستگی عمده را خواستار شد. و گفت: روحانیت در طول تاریخ همواره سنگربان مستحکم دین وارزشهای اخلاقی در جامعه بوده و پاسداری از مرزهای دینی و اعتقادی جامعه مهمترین مسئولیت آنان است.

‏ وی از روحانیت به عنوان پرچمداران معنویت و پارسایی در نظام اسلامی یاد کرد و افزود: نقش روحانیت در حفظ و استحکام پایه های دینی انقلاب اسلامی باید برجسته شود.

امام جمعه مرکز مازندران با اشاره به سابقه دین مداری مردم این استان که با ارشادات و راهنمایی عالمان دینی از سنگرهای اعتقادی در برابر هجمه وسیع دشمنان صیانت کرده‌اند افزود : وجود ۶ هزار طلبه مازندرانی در حوزه علمیه قم از برجستگی های دیگر مازندران است که باید به آن افتخار کرد.

‏آیت الله لایینی با اشاره به تجلیل همیشگی رهبر فرزانه انقلاب از دیانت و وفاداری مردم مومن و انقلابی مازندران گفت: باید برجستگی های مازندران شناسایی ،تثبیت و تقویت شود و نقش آشکار روحانیت در پیدا یی این برجستگی ها حائز اهمیت است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

یادداشت ها

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian