امروز : پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۴

فرماندار تنکابن:

ادارات برای رفع مشکلات تلاش کنند

ساحل خبر – فرماندار تنکابن از آنچه که " مدیریت انفعالی " در بعضی از دستگاه‌های اجرایی شهرستان نامید انتقاد کرد و گفت : متاسفانه برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان مدیریت انفعالی را در دستور کار خود قرار داده اند که اصلا قابل قبول نیست چرا که با این شیوه نمی‌توان انتظارات مردم را برآورده کرد.
ادارات برای رفع مشکلات تلاش کنند
جمعه | ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۲:۲۷ |
کد خبر : ۱۳۱ |
انتخاب سردبیر

سیدامیر حسینی جو روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان افزود : در برخی دستگاهها به گونه ای با ارباب رجوع برخورد می شود که انگار جای کارشناس با مدیر اداره عوض شده و دستور مدیر مورد توجه کارشناس قرار نمی گیرد.

وی بر ضرورت تقویت نقاط ضعف در این دستگاهها تاکید کرد و اظهار داشت : مدیران دستگاه ها از اینکه زیر سئوال دستگاههای نظارتی قرار می گیرند ناراحت نباشند و درصدد رفع نقاط ضعف و کاهش بروکراسی های اداری برآیند.

حسینی جو همنچنین از حضور نیافتن برخی مدیران دستگاهها در مناسبت های ملی و مذهبی انتقاد کرد و گفت : از تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان تنها ۲۲ مدیر در اینگونه جلسات شرکت می کنند و آن تعدادی هم که حضور ندارند گویی هنوز خود را با نظام جمهوری اسلامی مطابقت نداده اند.

وی به پایین بودن کیفیت برخی طرح های گردشگری در ساحل و مناطق جنگلی اشاره کرد و افزود : متاسفانه بسیاری از این طرح ها حتی از داشتن چند چشمه سرویس بهداشتی محروم هستند و اینگونه مکان ها اصلا در شان و منزلت مردم و گردشگران نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت : ظاهرا برای برخی دستگاه های متولی ساختن تعدادی چشمه سرویس بهداشتی از شکافتن اتم هم سخت تر است و اینگونه نگاه ها می تواند آینده این صنعت را در منطقه به خطر بیندازد.

وی یادآور شد : باید تمامی اقدامات دستگاه ها در جهت خدمات رسانی به مردم باشد تا مشکلات آنها به حداقل برسد.

امام جمعه شهرستان تنکابن هم در این جلسه با اشاره به مشکلات مردم با زمین های بنیاد مستضعفان از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست برای حل این مشکلات چاره اندیشی کنند و اگر لازم است قوانینی برای این منظور به تصویب برسانند.

حجت الاسلام سیدمهدی هدایتی همچنین با اشاره به شیوع آفت های مختلف برای محصولات کشاورزی و باغی ، افزود : مسئولان و کارشناسان جهادکشاورزی باید قبل از اینکه آفات زمین های کشاورزی و باغی مردم آسیب وارد کند نسبت به مبارزه با این افات برنامه ریزی و تلاش کنند.

شهرستان ۱۷۰ هزار نفری تنکابن در غرب مازندران واقع است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

یادداشت ها

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian