امروز : چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۲

رئیس کل دادگستری مازندران خبر داد:

آغاز فعالیت شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در مازندران

ساحل خبر | رئیس کل دادگستری مازندران گفت: شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در دستگاه قضایی مرکز مازندران و شهرستان ها تعیین و فعالیت خود را آغاز کردند.
آغاز فعالیت شعب ویژه رسیدگی به جرائم انتخاباتی در مازندران
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۱:۱۶ |
کد خبر : ۱۴۶ |
درباره ما

حجت الاسلام محد صادق اکبری اظهار داشت: برخورد قانونی همراه با سرعت و دقت با متخلفان و مجرمان احتمالی انتخابات، در دستورکار دادستان‌های سراسر مازندران خواهد بود.

وی ادامه داد : براساس قانون، دستگاه قضایی مکلف است به پرونده‌های مرتبط با تخلفات و جرائم انتخاباتی به صورت فوق العاده و خارج از نوبت رسیدگی کند.

صادقی با بیان اینکه شعب ویژه و خاص در حوزه‌های قضایی استان معین شد گفت: فهرست این شعب به حوزه‌های دریافت رای و فرمانداری‌ها ابلاغ خواهد شد.

رئیس ستاد پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی استان مازندران با اشاره به عناوین جرائم و تخلفات انتخاباتی افزود: خرید و فروش رای در قالب توزیع اقلام و کمک‌های نقدی و غیرنقدی به اشخاص و افراد، تهدید و تطمیع در امر انتخابات، رای دادن با شناسنامه جعلی یا شناسنامه فرد دیگر، رای دادن بیش از یک بار و توصیه به نوشتن نام افراد، ازجمله مصادیق این جرائم محسوب می‌شود.

اکبری افزود: اخلال در امر انتخابات، کم و زیاد کردن آرا و تقلب در شمارش آرا، تقلب در اوراق تعرفه، جابجایی یا معدوم کردن اوراق انتخاباتی بدون مجوز و ایجاد رعب و وحشت در هنگام برگزاری انتخابات از دیگر جرائم و تخلفات انتخاباتی است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

یادداشت ها

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

chaloosnew1

diyar1

peykecaspian

soje

tel

soje