امروز : پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:

افزایش قیمت بنزین تاثیر چندانی بر قیمت تولید ندارد

ساحل خبر | رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت گلستان گفت: باتوجه به این که عمده حمل و نقل کالا در کشور از طریق خودروهای گازوئیل سوز انجام می شود،لذا افزایش قیمت بنزین تاثیر چندانی برقیمت تولید ندارد.
افزایش قیمت بنزین تاثیر چندانی بر قیمت تولید ندارد
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۱:۱۲ |
کد خبر : ۱۴۴ |
انتخاب سردبیر

حسین طلوعیان در اجلاس عمومی اتاق اصناف مرکز استان اظهار کرد: در اجرای طرح سهمیه بندی بنزین اشکالاتی وجود داشت ولی آنچه مهم است لزوم اجرای آن بود و از کلیه اصناف و بازرایان که با دولت همراه بودند و اجازه ندادند که عده ای اغتشاشگر اوضاع بازار استان را به هم بریزند تقدیر و تشکر می کنم.

رئیس سازمان صمت گلستان با اشاره به این که عمده حمل و نقل کالا در کشور از طریق خودروهای گازوئیل سوز انجام می شود، افزود: افزایش قیمت بنزین تاثیر چندانی بر قیمت تولید ندارد، ولی در صنوف خدماتی تاثیراتی دارد که امیدواریم با تمهیدات دولت هر چه سریعتر مشکلات این بخش نیز حل شود.

طلوعیان گفت: از زمان اجرای طرح سهمیه بندی بنزین تا کنون حدود ۹ هزار بازرسی از بازار استان انجام شده که تخلفات ناشی از این بازرسی ها بسیار اندک بوده و این نشان می دهد که بازاریان استان چقدر به نظام پایبند هستند.

وی با بیان این که ساماندهی صنوف و امور مربوط به آن بسیار حائز اهمیت است، افزود: رفع موانع صدور مجوزهای صنفی برای ما بسیار با اهمیت است و با جدیت آن را پیگیری خواهیم کرد.

رئیس سازمان صمت گلستان گفت: از آن جایی که حوزه تولید، سرمایه گذاری بالایی نیاز دارد و پرهزینه است، اشتغال زایی در این بخش بسیار سخت است، و از طرفی در حوزه اصناف با کمترین هزینه می شود شغل ایجاد کرد از این رو بسیاری از جوینگان کار به سمت صنوف سرازیر می شوند و لازم است فضای کسب و کار را برای فعالان این بخش تسهیل کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

یادداشت ها

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian