امروز : دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

رئیس سازمان صمت گیلان خبر داد:

فعالیت ۱۴۱ شرکت پخش کالا در گیلان

ساحل خبر | رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به فعالیت ۱۴۱ شرکت پخش کالا در این استان، گفت: بیش از ۴ هزار نفر به صورت مستقیم در این شرکت های کار می کنند.
فعالیت ۱۴۱ شرکت پخش کالا در گیلان
شنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۱:۵۸ |
کد خبر : ۱۵۶ |
گیلان

فرهاد دلق پوش با اشاره به مشارکت و همکاری اصناف به ویژه شرکت‌های تأمین و توزیع در زمینه اقلام مصرفی، اظهار کرد: بیش از ۶۰ شرکت پخش در زمینه مواد غذایی فعالیت می‌کنند.

وی به فعالیت ۴۰ شرکت توزیع داور در استان گیلان اشاره کرد و گفت: ۴۱ شرکت نیز در زمینه سایر اقلام اعم از مصنوعات فلزی، لوازم خانگی و قطعات یدکی فعالیت می‌کنند از ابتدایی شیوع ویروس کرونا با تلاش و مشارکت این شرکت‌ها با کمبود کالایی در سطح فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها مواجه نبوده‌ایم.

رئیس سازمان صمت گیلان با بیان اینکه شرکت‌های پخش مؤلفه و رکن اصلی اتصال زنجیره تولید و پخش هستند، افزود: بیش از ۴ هزار نفر به صورت مستقیم در بیش از ۱۴۱ شرکت پخش استان گیلان مشغول به فعالیت هستند.

وی در ادامه به مشارکت اصناف، کسبه، بازاریان در قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا مهم دانست و تصریح کرد: همکاری فعالان این حوزه‌ها در ایام نوروز به قطع زنجیره انتقال این ویروس بسیار تأثیرگذار بوده است.

دلق پوش ضمن قدردانی از تلاش فعالان این بخش و با اشاره ضررهای مالی، رکود و مشکلات فعالان این بخش با تعطیلی فعالیت‌ها، گفت: در حال پیگیری کاهش دغدغه‌های اصناف و اقشار آسیب پذیر هستیم و قطعاً سیاستگذاری‌های اتخاذی دولت باید به نحوی باشد که مشکلات جانبی این قشر زحمتکش مرتفع و تا آنجا که امکان دارد از این چالش مالی کاسته شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

یادداشت ها

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian