امروز : دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

استاندار گلستان:

آموزش های همگانی امدادی نیاز ضروری جامعه است

ساحل خبر | استاندار گلستان گفت: آموزش های همگانی امدادی نیاز ضروری جامعه است.
آموزش های همگانی امدادی نیاز ضروری جامعه است
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۱:۰۱ |
کد خبر : ۱۴۱ |
گلستان

هادی حق شناس در دیدار با اعضای شورای مدیران جمعیت هلال احمر استان ضمن تبریک هفته داوطلب اظهار کرد: رعایت شان مردم با توجه به اصول هفتگانه هلال احمر بسیار ارزشمند بوده و اقدامات این سازمان در ذهن مردم پررنگ است و نباید برخی مسائل داخلی مانع خدمت رسانی شایسته شود.

حق شناس با بیان اینکه حضور برخی از مشاغل همچون اورژانس، آتش نشانی، پلیس و هلال احمر برای مردم آرامش بخش است، افزود: حضور پررنگ هلال احمر در حوادث همواره خالصانه و فارغ از نگاه های نژادی و قومیتی و به صورت جهان شمول باعث دلگرمی مردم می شود.

وی افزود: هلال احمر تنها نیروی آموزش دیده  بی منت و بی توقع است که در حوادث در کنار دیگر دستگاه ها آرامش را به مردم استان هدیه می کند.

استاندار گلستان یادآور شد: امداد خالصانه هلال احمر در سیل ابتدای سالجاری و سیلاب اخیر نوکنده شایسته تقدیر بود و باید همه از زحمات نیروهای داوطلب قدردانی کنیم چرا که آنها سرمایه هایی بزرگ هستند.

حق شناس با اشاره به اصول هفتگانه هلال احمر گفت: نگاه امدادی فارغ از هرگونه چارچوبی و تنها به دلیل رفتار انسانی به تاسی از هلال احمر باید در همه دستگاه ها، سازمان ها و افراد وجود داشته باشد.

لازم به ذکر است در این دیدار محمد هروی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گزارشی از آخرین وضعیت، اقدامات، پایگاه ها و خدمات این دستگاه ارایه کرد و گفت: در حال حاضر ۲۱ هزار و ۳۰۰ داوطلب عضو جمعیت هلال احمر استان هستند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

یادداشت ها

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian