امروز : دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

استاندار مازندران:

قطع زنجیره کرونا مستلزم همکاری مردم است

ساحل خبر | استاندر مازندران گفت: قطع زنجیره کرونا ویروس با همکاری مردم امکان پذیر است تا این ویروس از استان و کشور خارج شود.
قطع زنجیره کرونا مستلزم همکاری مردم است
شنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۲:۰۳ |
کد خبر : ۱۵۸ |
مازندران

احمد حسین زادگان عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از نقاهتگاه ویژه بیماران کرونایی در بابل با اشاره به اینکه وضعیت و شرایط همه شهرستان‌ها را به صورت ویدئوکنفرانس مستمرا رصد می‌کنیم، افزود: امروز برای بازدید از بخش‌های مختلف در بابل، مرکز مراقبت‌های ویژه تنفسی و خداقوت به دست اندرکاران این امر خطیر به این شهرستان آمده‌ایم.

وی این مجموعه را شبه بیمارستان همراه با رادیولوژی، آزمایشگاه، کادر درمانی، تخت‌های استاندارد و نیروی انسانی کافی دانست و یادآور شد: در روزهایی که در پیک شیوع کرونا و نگران آینده بودیم برای تجهیز این مجموعه‌ها در شرق، مرکز و غرب استان مکاتبات لازم را انجام دادیم و امروز با کمک دستگاه‌های مختلف از جمله سپاه بویژه نیروی زمینی سپاه و کمک استان‌های دیگر این مجموعه تجهیز شده است.

استاندار ادامه داد: در سیلی که ۲۱ استان درگیر شدند مردم ما نیز در کنار بقیه استان‌ها بودند و همه به کمک هم رفتند و این در واقع از ویژگی‌های نظام مردمسالاری دینی در تفاوت با دیگر نظام هاست.

حسین زادگان همچنین از بخش تولید ماسک، گان و اقلام کادر درمانی در این مجموعه بازدید کرد و افزود: علیرغم کمک‌های روزانه دولت در این بخش، به دلیل حجم نیازها و غافلگیری که در تهیه آن پیش آمد، مردم ما و نیروهای جهادی در جای جای استان پای کارآمدند.

وی از ستاد مردمی شکل گرفته و خیرین در این شهرستان و در نقاط مختلف استان قدردانی کرد و گفت: از رسانه‌ها که به طور ویژه پای کار بودند و در ایام تعطیلات مطبوعات با بهره گیری از فضای مجازی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم را انجام دادند، قدردانی می‌کنم.

مقام عالی دولت در مازندران از بازاریان تشکر ویژه کرد و اظهار داشت: اگر همکاری این عزیزان نبود همچنان در پیک شیوع این ویروس قرار داشتم.

استاندار مازندران ابراز امیدواری کرد که با ابلاغ طرح‌ها و برنامه‌های جدید ستاد ملی مقابله با کرونا و همراهی مردم هرچه زودتر بر این بیماری غلبه کنیم و گفت: این ویروس به راحتی از کشور خارج نمی‌شود مگر آنکه با همکاری مردم و شناسایی این ویروس، زنجیره انتقال آن قطع شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

یادداشت ها

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

10 دمنوش گیاهی برای کاهش سر درد

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian