امروز : دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

فرمانده سپاه قدس گیلان:

شهدای مدافع حرم نشانه های الهی هستند

ساحل خبر | فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم نشانه های الهی هستند، گفت: آنها ثابت کردند امروز نیز راه شهادت برای طالبان آن باز است.
شهدای مدافع حرم نشانه های الهی هستند
شنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۲:۰۰ |
کد خبر : ۱۵۷ |
گیلان

سردار محمد عبدالله‌پور همزمان با سالروز شهادت شهیدان گیلانی مدافع حرم «سعید مسافر» و «جمال رضی» با خانواده آن تماس تلفنی برقرار کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان شهدای مدافع حرم را نشانه‌های الهی دانست و اظهار داشت: شهدای مدافع حرم اثبات کردند که در زمانه فعلی نیز راه شهادت برای کسانی که طالب این فیض الهی هستند باز است.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به تلاش دشمنان در راستای دور کردن نسل جوان از اهداف اسلام و انقلاب تصریح کرد: شهدای جوان مدافع حرم با حرکت در مسیر سیدالشهدا (ع) نشان دادند که جوانان مؤمن و ولایی ما همچنان مسیر شهدای والامقام اسلام را ادامه می‌دهند.

وی ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های شهدا ابراز داشت: خانواده‌های شهدا گنجینه‌ای گرانبها هستند که باید به بهترین شکل از آنان کسب فیض کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه خانواده‌های شهدا با صبر خود مسیر حضرت زینب (س) را ادامه داده‌اند عنوان کرد: امروز دشمنان اسلام و انقلاب تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا مردم را از ارزش‌های اصیل اسلام و انقلاب دور کنند اما باید بدانند که ملت ایران هیچگاه از فرهنگ عاشورا فاصله نخواهد گرفت.

سردار عبدالله‌پور آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهدا دانست و افزود: جمهوری اسلامی امروز پرچمدار مقاومت است و با اقتدار و صلابت از ارزش‌ها و اهداف خود دفاع می‌کند.

لازم به ذکر است، با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری مراسم سالگرد شهیدان گیلانی مدافع حرم «سعید مسافر» و «جمال رضی» ضمن تماس تلفنی با خانواده این شهیدان، یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian