امروز : سه شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹

امام جمعه اسالم:

گیلان با وجود برخی مدیران ناکارآمد به مرگ تدریجی دچار شده است

ساحل خبر - امام جمعه اسالم با تأکید بر لزوم برخورد قاطغ با مدیرانی که در انجحام وظایف خود کم‌کاری می کنند، گفت: گیلان با وجود برخی مدیران ناکارآمد به مرگ تدریجی دچار شده است.
گیلان با وجود برخی مدیران ناکارآمد به مرگ تدریجی دچار شده است
شنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۶ |
کد خبر : ۷۲ |
گیلان

حجت الاسلام محمدجواد باقری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بخش اسالم شهرستان تالش ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی و بیان فضیلت زیارت امام حسین(ع) در این روز، پیام اربعین را نشر حقیقت عاشورا و ویران کردن بنیان ظلم بنی امیه با خطبه‌های کوبنده حضرت زینب(س) و امام سجاد (ع) عنوان کرد.

وی افزود: اینکه امروز جمع کثیری از اهالی تشیع و تسنن اسالم در زیر لوای محبت امام حسین(ع) در حرکتی کم نظیر به طور منسجم به زیارت اربعین می روند نماد وحدت مذاهب اسلامی و خار چشم وهابیت کوردل و دشمنان اسلام است.

امام جمعه اسالم با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع پاسداران دانشگاه امام حسین(ع)، گفت: بنا به فرمایشات رهبر معظم خط‌مشی سپاه یک وظیفه الهی بر اساس آیه قرآن و حدیث شریف حسینی آمادگی کامل برای مقابله با دشمنان و نرفتن زیر بار ظلم و جور به ویژه در این دوران کوتاه نیامدن در مقابل آمریکای جنایتکار است.

وی اقدام خصمانه حمله به نفتکش ایرانی توسط عربستان سعودی نوکر جیره خوار آمریکا و اسرائیل در منطقه را محکوم و بیان کرد: یقینا چنین اقداماتی بی پاسخ نخواهد ماند و سعودی‌ها باید منتظر سیلی محکم و خشن جمهوری اسلامی باشند.  

باقری ادامه داد: این اقدام همزمان با سفر عمران خان نخست وزیر پاکستان که برای میانجیگری بین ایران و عربستان به کشور ما سفر کرده بود نشان داد که پاسخ رهبر عالیقدر کشورمان به نخست وزیر پاکستان کاملا دقیق و به جا بوده که عربستان اهل مذاکره نیست.

وی در ادامه با بیان اینکه هرگونه مذاکره و گفتگوی ایران و عربستان منوط به توقف کامل حملات مهاجمین به یمن و خروج کامل از این کشور و اجازه ورود کمک‌های بشردوستانه است، تصریح کرد: بعد از این مراحل باید گفتگوهای ملی تحت حمایت و هدایت مردم و با حضور کلیه احزاب سیاسی یمن صورت گرفته تا در نهایت دولت فراگیر وحدت ملی شکل بگیرد.

حجت الاسلام باقری دستگیری «روح الله زم» مدیر سایت و کانال آمدنیوز که عامل اصلی اغتشاشات و آشوب‌های گسترده خیابانی در سال‌های گذشته و برهم زننده امنیت ملی ایران بود را توسط جوانان مخلص و نیروهای جان برکف سازمان اطلاعات سپاه پاسداران نشان اوج قدرت اطلاعاتی و اشراف بین المللی برشمرد و تأکید کرد: باید تا مشخص شدن و مجازات همه عوامل خودفروخته و خیانتکاری که به این مجموعه خائن کمک می کردند این روند ادامه پیابد.

امام جمعه اسالم با اشاره به وقوع سیل و تخریب پل اصلی شهر اسالم، اظهار کرد: سال گذشته هشدارهای لازم در زمینه خطر تخریب پل در خطبه‌های نماز داده شده بود اما متاسفانه هیچ گوشی آن را نشنید.

وی با تأکید بر لزوم شناسایی و برخورد قاطع باید عواملی که در این زمینه کوتاهی کرده‌اند، افزود: با این مدیران ناکارآمد گیلان دچار مرگ تدریجی شده و نفس‌های آخر را می کشد. بسیار جای تأسف است که به اذعان معاون عمرانی استاندار گیلان اعتبار لازم برای تقویت پل تصویب ولی در مرحله عمل بودجه تخصیص نیافته است نبود اعتبارات کافی عمرانی برای اصلاح بستر رودخانه و تقویت پل یکی از عوامل اصلی تخریب پل است.

باقری همچنین برداشت‌های بی رویه شن و ماسه را یکی دیگر از عوامل تخریب این پل عنوان کرد و گفت: برداشت بی رویه شن و ماسه از بستر رودخانه به مرور زمان منجر به تغییر بستر و مسیر رودخانه شده و با این شرایط هیچ مانع دیگری برای مهار سیل وجود نخواهد داشت.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian