امروز : دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

استاندار گلستان:

آموزش های همگانی امدادی نیاز ضروری جامعه است

ساحل خبر | استاندار گلستان گفت: آموزش های همگانی امدادی نیاز ضروری جامعه است.
آموزش های همگانی امدادی نیاز ضروری جامعه است
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۱:۰۱ |
کد خبر : ۱۴۱ |
گلستان

هادی حق شناس در دیدار با اعضای شورای مدیران جمعیت هلال احمر استان ضمن تبریک هفته داوطلب اظهار کرد: رعایت شان مردم با توجه به اصول هفتگانه هلال احمر بسیار ارزشمند بوده و اقدامات این سازمان در ذهن مردم پررنگ است و نباید برخی مسائل داخلی مانع خدمت رسانی شایسته شود.

حق شناس با بیان اینکه حضور برخی از مشاغل همچون اورژانس، آتش نشانی، پلیس و هلال احمر برای مردم آرامش بخش است، افزود: حضور پررنگ هلال احمر در حوادث همواره خالصانه و فارغ از نگاه های نژادی و قومیتی و به صورت جهان شمول باعث دلگرمی مردم می شود.

وی افزود: هلال احمر تنها نیروی آموزش دیده  بی منت و بی توقع است که در حوادث در کنار دیگر دستگاه ها آرامش را به مردم استان هدیه می کند.

استاندار گلستان یادآور شد: امداد خالصانه هلال احمر در سیل ابتدای سالجاری و سیلاب اخیر نوکنده شایسته تقدیر بود و باید همه از زحمات نیروهای داوطلب قدردانی کنیم چرا که آنها سرمایه هایی بزرگ هستند.

حق شناس با اشاره به اصول هفتگانه هلال احمر گفت: نگاه امدادی فارغ از هرگونه چارچوبی و تنها به دلیل رفتار انسانی به تاسی از هلال احمر باید در همه دستگاه ها، سازمان ها و افراد وجود داشته باشد.

لازم به ذکر است در این دیدار محمد هروی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گلستان گزارشی از آخرین وضعیت، اقدامات، پایگاه ها و خدمات این دستگاه ارایه کرد و گفت: در حال حاضر ۲۱ هزار و ۳۰۰ داوطلب عضو جمعیت هلال احمر استان هستند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian