امروز : دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

استاندار مازندران:

قطع زنجیره کرونا مستلزم همکاری مردم است

ساحل خبر | استاندر مازندران گفت: قطع زنجیره کرونا ویروس با همکاری مردم امکان پذیر است تا این ویروس از استان و کشور خارج شود.
قطع زنجیره کرونا مستلزم همکاری مردم است
شنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۲:۰۳ |
کد خبر : ۱۵۸ |
مازندران

احمد حسین زادگان عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از نقاهتگاه ویژه بیماران کرونایی در بابل با اشاره به اینکه وضعیت و شرایط همه شهرستان‌ها را به صورت ویدئوکنفرانس مستمرا رصد می‌کنیم، افزود: امروز برای بازدید از بخش‌های مختلف در بابل، مرکز مراقبت‌های ویژه تنفسی و خداقوت به دست اندرکاران این امر خطیر به این شهرستان آمده‌ایم.

وی این مجموعه را شبه بیمارستان همراه با رادیولوژی، آزمایشگاه، کادر درمانی، تخت‌های استاندارد و نیروی انسانی کافی دانست و یادآور شد: در روزهایی که در پیک شیوع کرونا و نگران آینده بودیم برای تجهیز این مجموعه‌ها در شرق، مرکز و غرب استان مکاتبات لازم را انجام دادیم و امروز با کمک دستگاه‌های مختلف از جمله سپاه بویژه نیروی زمینی سپاه و کمک استان‌های دیگر این مجموعه تجهیز شده است.

استاندار ادامه داد: در سیلی که ۲۱ استان درگیر شدند مردم ما نیز در کنار بقیه استان‌ها بودند و همه به کمک هم رفتند و این در واقع از ویژگی‌های نظام مردمسالاری دینی در تفاوت با دیگر نظام هاست.

حسین زادگان همچنین از بخش تولید ماسک، گان و اقلام کادر درمانی در این مجموعه بازدید کرد و افزود: علیرغم کمک‌های روزانه دولت در این بخش، به دلیل حجم نیازها و غافلگیری که در تهیه آن پیش آمد، مردم ما و نیروهای جهادی در جای جای استان پای کارآمدند.

وی از ستاد مردمی شکل گرفته و خیرین در این شهرستان و در نقاط مختلف استان قدردانی کرد و گفت: از رسانه‌ها که به طور ویژه پای کار بودند و در ایام تعطیلات مطبوعات با بهره گیری از فضای مجازی، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم را انجام دادند، قدردانی می‌کنم.

مقام عالی دولت در مازندران از بازاریان تشکر ویژه کرد و اظهار داشت: اگر همکاری این عزیزان نبود همچنان در پیک شیوع این ویروس قرار داشتم.

استاندار مازندران ابراز امیدواری کرد که با ابلاغ طرح‌ها و برنامه‌های جدید ستاد ملی مقابله با کرونا و همراهی مردم هرچه زودتر بر این بیماری غلبه کنیم و گفت: این ویروس به راحتی از کشور خارج نمی‌شود مگر آنکه با همکاری مردم و شناسایی این ویروس، زنجیره انتقال آن قطع شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian