امروز : دوشنبه ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

نگاهی به عملکرد ۱۱۱ روزه فتاح در بنیاد مستضعفان

از انتصاب مدیران مردمی،خدمتی تا حضور مستمر در استان ها

ساحل خبر - از 2 مرداد 1398 تا امروز 21 آبان 1398 حدود 111 روز از حضور فتاح در بنیاد مستضعفان می گذرد که با مرور عملکرد این مدیر تا کنون شاهد انتضاب مدیران مردمی و با کارنامه خدمت به مردم در رده های مختلف بنیاد بوده ایم و وی در این مدت به صورت مستمر در استان ها حضور یافت.
از انتصاب مدیران مردمی،خدمتی  تا حضور مستمر در استان ها
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۱ |
کد خبر : ۱۳۶ |
ایران

فتاح که در کمیته امداد امام خمینی (ره) نشان داده بود خدمت برای محرومین برای او در اولیت تمام فعالیت ها قراردارد ، اقداماتش در کمیته امداد با مقبولیت بالایی برخوردار بود و وی توانسته بود در ارایه خدمات در کمیته امداد عدالت را در بین استان ها رعایت نماید.
فتاح در کمیته امداد اقداماتی را در کارنامه خود دارد که با اطمینان باید گفت در سال های قبل در این نهاد انقلابی کمتر دیده شد و اقدامات فتاح در بحث زلزله کرمانشاه و سیل گلستان و حوادث طبیعی استان های دیگر بر کسی پوشیده نیست و وی توانست بسیاری از مددجویان را با حمایت های خوب استوار سازد و بسیاری از آنها امروز خودشان حرف های زیادی در اقتصاد کشور برای گفتن دارند.
انتصاب فتاح در بنیاد مستضعفان یکی از انتصاب های کلیدی در سال های بعد از انقلاب اسلامی بود که رضایتمندی این انتصاب در هر دو گروه سیاسی و اقشار مختلف موج می زد و همه بر این باور بودند خدمات بنیاد مستضعفان در زمان فتاح سرعت بیشتری می گیرد و گام های بیشتری در فقرزدایی برداشته می شود و هرچند سعیدی کیا نیز در مدت حضور خود در بنیاد مستضعفان خدمات و اقدامات شایسته ای از خود برجای گذاشت.
فتاح در زمان 111 روز حضور در بنیاد مستضعفان انتصاب های مختلفی داشت که برای هر مدیری این امر طبیعی بود اما ایشان توانست با شناسایی و استعداد و توانمندی افرادی استفاده نماید که همه آنها کانامه های خوب مدیریتی در زمان خود داشتند و با مرور بر کارنامه این مدیران انتصابی در بارز ترین نکته موجود در آن ها خدمات مطلوب در زمان مدیریت گذشته آنها بود و رضایت مردمی همواره در کارنامه آنها وجود داشت و این نشانه ارزیابی ، مطالعه و دقت بالای فتاح در انتصابات در بنیاد می باشد و قطعا این روند در ادامه انتصابات در بنیاد امیدواری را در جامعه جاری می کند.
فتاح در زمان 111 روز حضور در بنیاد مستضعفان حضوری مستمر در استان های مختلف کشور که بنیاد مستضعفان پروژه های مختلفی دارد حضور پیدا کرده تا با روند فعالیت های حوزه بنیاد از نزدیک آشنا و اطلاعات پروژه ها را در دست بگیرد که یکی از امتیاز مثبت فتاح بوده زیرا با حسن ها و مشکلات مجموعه به راحتی آشنا و گستره خدمات بنیاد در استان های مختلف را نیز افزایش می دهد.
فتاح در این مدت برای بررسی وضعیت سیل زدگان به استان گلستان در سمت ریاست بنیاد سفر کرد و ضمن بررسی اقدامات مجموعه مساعدت هایی را انجام داد، آزاد راه تهران – شمال را به صورت دقیق بررسی و قول بهره برداری قطعه یک در دهه فجر را داد ، موکب های اربعین بنیاد را فعال و به زائرین خدمات رساند ، آغاز سال تحصیلی مساعدت های گوناگون به دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت در نقاط مختلف کشور داشت و حضور در پروژه های مختلف بنیاد در استان های مختلف کشور و دستور برای افزایش بهره وری و فعالیت ها از اقدامات خوب فتاح در این مدت بود.
رئیس یناد مستضعفان انقلاب اسلامی یکی از الویت های بنیاد در زمان خود را شفافیت فعالیت های این بنیاد قرار داد که مورد استقبال عموم قرار گرفت و قطعا تمامی مجموعه های بنیاد با شفافیت فعالیت های خود نشان می دهند بنیاد در راستای توسعه و آبادانی کشور و فقر زدایی چه میزان تلاش دارد.
عملکرد 111 روزه فتاح نشان می دهد اگر قرار است هر تلاشی در هر بخشی از بنیاد مستضعفان انجام می‌گیرد باید با نیت کمک به طبقه مستضعف جامعه باشد و معتقد است  تقویت بخش اقتصادی باید در راستای تقویت بازوی اجتماعی بنیاد و درنتیجه کمک رسانی بهتر به محرومان باشد و در این مدت ایشان همواره بازدید های مستمری از فعالیت های اقتصادی و کارخانجات بنیاد داشته تا بازدهی بالا بتوان از محل درآمد آنها در مناطق محروم کشور و کم برخوردار اقدامات مطلوبی بردارد که نمونه های آن مدرسه سازی ، برگزاری دوره های آموزشی برای دانش آموزان مناطق محروم ، کمک داروسس به مادران باردار در مناطق محروم و... می باشد.
فتاح معتقد است در بنیاد ما به سراغ استعداد‌ها و توانمندی‌های مردم و مناطق محروم می‌رویم و با سرمایه‌گذاری بر روی این توانمندی‌ها محرومیت را ریشه کن مى کنیم و از طرفی ارسال سیمان رایگان برای بازسازی مناطق سیل زده و زلزله زده کشور از اقدامات دیگر بنیاد در زمان 111 روزه فتاح بوده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
  • اولین نظر را شما بدهید

ورود خبرنگاران

اطلاعیه

سایت خبری تحلیلی ساحل خبر در شهرستانهای مختلف استانهای گیلان،مازندران و گلستان نماینده و خبرنگار فعالی می پذیرد.

شماره تماس: 01333337769

 

BANNER HOTEL ELYSEE

avaevasl

caspiandaily

instasahel

diyar1

peykecaspian

soje

tel

payamecaspian